PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гендиректор УНЛ Бочковський: Лотерейний ринок входить в динамічну цифрову епоху

Лотерейні компанії не є ранніми користувачами нових технологій з причин жорсткого регулювання, використання спеціалізованого устаткування і традиційних каналів поширення, але без використання інтернет-цифрових моделей продажів і маркетингу обходитися вже фактично неможливо.

Гендиректор УНЛ Бочковський: Лотерейний ринок входить в динамічну цифрову епоху

Про це в інтерв’ю виданню Dengi.ua заявив генеральний директор Української національної лотереї Андрій Бочковський.

За його словами, основними напрямками переходу лотерей в інтернет є побудова електронних продажів лотерей, з відповідною платформою, прийомом платежів і виплатою призів, безпеки зберігання даних гравців і електронних квитків, а також створення окремих інтернет-лотерей.

– Середній рівень зростання онлайн-продажів лотерей в Європі у 2012-2016 роках становив 6,5%, проте під цією цифрою ховається вражаюча різниця між лотереями. Зокрема, Бельгійська Національна Лотерея показала зростання в 75%, Національна лотерея Данії  – зростання в 45%. Тобто, ми бачимо, хто інвестував в онлайн-платформи і відповідно збільшив свої показники, – зазначив Бочковський.

Як зазначив гендиректор УНЛ, ефективна стратегія побудови лотерейної інтернет-платформи включає безліч нових для лотерей аспектів.

– Це і сучасна лотерейна система, яка дозволяє продаж лотерей через будь-які мобільні пристрої, мобільні додатки, інтеграцію з програмами будь-яких постачальників, це і розвиток так званих спеціалізованих CRM-систем, систем взаємодії з гравцями, тобто безпечний і ефективний облік персональної інформації, фінансових операцій, ігрових квитків і ігрової інформації, оперативна і релевантна комунікація з гравцями усіма сучасними способами, – заявив він.

За словами Бочковського, УНЛ розвивається згідно зі світовими трендами і працює над збільшенням пропозиції яскравих ігор, над збільшенням платежів до державного бюджету та на фінансування соціальних програм.

– Українська Національна Лотерея розвивається, спираючись на власні ресурси, завдяки надійним партнерам, в тому числі американській корпорації IGT, і побудові довірчих відносин з людьми, які беруть участь в наших лотереях, – заявив генеральний директор компанії.

Нагадаємо, Українська Національна Лотерея підтримує розвиток сучасної української музики .

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка