PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

З’їзд Опоблоку прийняв ряд важливих рішень

Політсила готова брати участь в президентських і парламентських виборах.

З’їзд Опоблоку прийняв ряд важливих рішень

У суботу, 15 грудня, відбувся VIII з’їзд політичної партії Опозиційний блок. Голова опозиційного уряду Борис Колесніков закликав з’їзд партії згуртуватися навколо Олександра Вілкула.

На з’їзді відзначили, що політсила готова брати участь в президентських і парламентських виборах.

– У нас кілька завдань. Перша – домогтися миру. Друга – дати людям зарплату на Батьківщині. Шлях України – це не шлях вічної війни. Наш шлях – це позаблокова незалежна держава, – зазначив Олександр Вілкул.

Крім того, на з’їзді обирали нового голови політради. Так, новим головою політради Опоблоку був обраний Борис Колесніков.

– Ніякого розколу немає. Наше завдання – президентські і парламентські вибори. Мета проста – домогтися соціально відчутного результату, а для цього треба повернутися на тверді рейки справжньою, а не фіктивної децентралізації, домогтися миру, тому що без світу ніякого економічного і соціального успіху бути не може, – заявив він.

Також на VIII з’їзді Опоблоку було прийнято рішення про внесення змін до статуту політичної сили.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Опозиційний блок готується до з’їзду. Керівники заявили, що у прихильників і партійців накопичилося багато питань, і вже на з’їзді вони отримають на них відповіді. Йтиметься про пріоритети в розвитку країни, економіці і планах партії щодо майбутніх виборів.

Відзначимо, що народний депутат Борис Колесніков пояснив ситуацією в Опозиційному блоці. За його словами, політсила готується до з’їзду, де визначить єдиного кандидата від промисловців, підприємців і лідерів місцевого самоврядування всієї країни.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка