Укр Рус
, головна редакторка сайту Вікна

Спостерігачі РФ на виборах 2019: Рада прийняла рішення

вибори

ВР сьогодні прийняла закон, яким заборонила громадянам РФ і особам, яких пропонує російська сторона, бути офіційними спостерігачами на президентських, парламентських і місцевих виборах в Україні.

За це віддали свій голос 232 депутати.

До слова, 4 лютого зареєстрували законопроект №9524 Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні.

Зараз дивляться

Ці заходи створені, щоб мінімізувати ризики і загрози втручання Росії у вибори 2019.

Так, на виборах президента України, народних депутатів і місцевих виборах офіційним спостерігачем від іноземних держав, міжнародних організацій не може бути громадянин держави, яка визнана Верховною Радою державою-агресором або державою-окупантом.

Нагадаємо, Росію визнали країною-агресором 18 січня 2018 року, коли Верховна Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу.

ФотоDreamstime

Верховна Рада, Вибори 2019, Російська агресія, Україна
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка