PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Підготовка до зими: шахтарі ДТЕК видобули понад 18 мільйонів тонн вугілля

До кінця року гірники ДТЕК планують видобути ще близько 4,5 млн тонн вугілля.

Шахта

18,5 млн тонн вугілля видобули шахтарі ДТЕК Енерго з початку року. Це паливо забезпечить стабільну роботу теплових електростанцій компанії і всієї енергосистеми в осінньо-зимовий період.

– Українське вугілля – пріоритет для України і для ДТЕК. Адже власне паливо є гарантом енергетичної безпеки держави.

Наразі на складах наших теплоелектростанцій накопичили більше одного мільйона тонн вугілля. Цього палива вистачить для стабільної роботи підприємств протягом найхолодніших місяців опалювального періоду. ДТЕК і надалі докладатиме максимум зусиль, щоб країна успішно перезимувала – без відключень світла і тепла, – розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

До кінця року гірники ДТЕК планують видобути ще близько 4,5 млн тонн вугілля.

Крім того, цьогоріч компанія законтрактувала 388 тис. тонн вугілля газової марки з Колумбії. Лише українського вугілля на повноцінну роботу ТЕС не вистачило б через планові ремонти блоків АЕС і зниження потужності ГЕС. Теплова генерація повинна відпустити більше електроенергії, ніж планувалося і для цього знадобилося більше вугілля.

Читайте: ДТЕК привіз четверте судно з вугіллям з Колумбії

Усю інформацію щодо внесків ДТЕК у підготовку енергосистеми України до осінньо-зимового періоду можна побачити на їхньому сайті.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України. Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії – 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

До речі, від початку року ТЕС ДТЕК відпустили 24 млрд кВт-год електроенергії.

Джерело: УНІАН

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка