PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Хто підлягає обов’язковій обсервації – список постанови про посилення карантину

Обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), які визначаються ОДА та КМДА, згідно з постановою уряду №255 від 2 квітня, підлягають:

  • Особи, які заявили про добровільну госпіталізацію до обсерватора через неможливість дотримання вимог самоізоляції.
  • Ті, хто двічі порушив умови самоізоляції.
  • Особи, які мали контакт із хворими або мають ознаки інфікування Covid-19 та відмовляються від медичного обстеження, за направленням лікаря.
  • Особи, які перетинають державний кордон (окрім працівників диппредставництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та членів екіпажу вантажного транспорту, членів екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворим на коронавірус.
  • Люди, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму через контрольні пункти в’їзду на ТОТ та виїзду з неї (крім співробітників Місії Червоного Хреста, співробітників акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які провадять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживає в ОРДЛО та Криму, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим на Covid-19).

У документі також наголошується, що перелік працівників дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, які не підлягають обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), визначається Міністерством закордонних справ.

Читайте: Коронавірус в Україні: чому людей змушують носити маски і як вони допомагають

Окрім того, діти до 12 років підлягають обсервації разом з одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону.

Людина з ознаками коронавірусу підлягає обов’язковому медогляду, за результатами якого може бути направлена на самоізоляцію.

Хто підлягає обов'язковій обсервації

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив список додаткових обмежень на час карантину.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка