, редакторка розділу Здоров’я

Недоплатили 27 млн грн: СБУ викрила перевізників, що ухилялися від податків

СБУ налог

СБУ викрила компанії-перевізників, які з 2017 до 2020 року ввозили на територію України високоліквідні товари, але водночас ухилялися від сплати податків.

Вони доправляли електротехніку, брендовий одяг, аксесуари та запчастини для автівок під виглядом експрес-відправлень, у супровідних документах вони вказували невірну назву товарів та занижували їхню ціну.

Через це протягом трьох років бюджет України недоотримав 27 млн грн.

Зараз дивляться

Читайте: На околиці Одеси затримали учасників банди Лоту Гулі, яка викрадала людей

Представників компаній затримали у аеропорту Бориспіль під час доправлення незадекларованих товарів з Азії вартістю понад $300 тис.

Правоохоронці відкрили провадження за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України. Нині триває досудове розслідування.

СБУ 1
СБУ 2
СБУ 1
СБУ 2

Торгували секретними матеріалами

У серпні правоохоронці викрили двох людей, колишнього військового та співробітника СБУ, які передавали секретні матеріали за кордон.

Матеріал вони заховали у цукерці.

Обом загрожує позбавлення волі.

Джерело: СБУ
Податок, СБУ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка