Укр Рус
, редакторка стрічки

ЦВК відмовилася реєструвати Вірастюка нардепом

василь вірястюк

На засіданні 5 травня Центральна виборча комісія скасувала протокол про результати довиборів у Верховну Раду в окрузі №87, де переміг кандидат від Слуги народу Василь Вірастюк.

Тобто йому відмовлено у реєстрації народним депутатом.

– Встановити відсутність правових підстав для реєстрації Вірастюка народним депутатом України згідно з поданою ним заявою, зареєстрованою у ЦВК 27 квітня. Копію цієї постанови надіслати Вірастюку, а постанову оприлюднити на офіційному сайті ЦВК, – повідомила член ЦВК Вікторія Глущенко.

Зараз дивляться
Читайте також
Верховний суд визнав протиправними дії ЦВК щодо результатів виборів на 87 окрузі
Верховний суд визнав протиправними дії ЦВК щодо результатів виборів на 87 окрузі

Таке рішення ухвалили 12 членів Центрвиборчкому, і тепер у ЦВК шукають варіанти вирішення проблеми.

Довибори в Раду в окрузі №87

22 квітня Василя Вірастюка визнали офіційно обраним народним депутатом на 87 окрузі.

Проте вже 2 травня Велика Палата Верховного суду визнала протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів у 87 одномандатному виборчому окрузі.

Верховний суд також визнав протиправним та скасував протокол ЦВК від 22 квітня, згідно з яким Вірастюка офіційно визнали обраним народним депутатом.

Джерело: Суспільне

Івано-Франківська область, Василь Вірастюк, Верховна Рада IX скликання, Народний депутат, ЦВК
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка