, редакторка стрічки

РФ збільшила кількість десантних кораблів у Чорному морі – ОК Південь

Ситуація в Чорному морі – інформація на 12 червня 2022

Оперативне командування Південь зафіксувало збільшення корабельного угруповання флоту РФ у Чорному морі.

За даними українських захисників, Росія вивела в море ще два великих десантних кораблі.

Тож у готовності нині перебувають уже чотири ворожі кораблі.

Зараз дивляться

На їхніх бортах зосереджено від 40 крилатих ракет.

Нагадаємо, що про зростання загрози ракетних обстрілів Одеської та Миколаївської областей з акваторії Чорного моря повідомлялось ще 9 червня.

За словами речника оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергія Братчука, загрозу становить угруповання Чорноморського флоту РФ, яке постійно маневрує та перегруповується.

Тоді ж з’явилась інформація про старт навчань із бойової стійкості угруповання різнорідних сил флоту РФ у Чорному морі.

Відомо, що росіяни відпрацьовували застосування проти них протикорабельних ракет та авіації, а також тренувались застосовувати сухопутні зенітно-ракетні комплекси Тор-М2.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 109-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Джерело: ОК Південь

Фото: Міноборони РФ

Війна в Україні, Російська агресія, РФ, Чорне море, Чорноморський флот РФ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка