Укр Рус
, редакторка розділу Стиль життя

Окупанти обстріляли Чугуїв – є загиблі

Чугуїв

Надвечір 21 червня місцеві жителі Чугуєва Харківської області повідомили про обстріл міста.

Інформація про вибухи з’явилася у Telegram-каналі Суспільного. Згодом це підтвердив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

– Увечері російські окупанти обстріляли Чугуївську громаду. За попередніми даними, 6 загиблих, 4 поранених. Дані оновлюються. Це тероризм. Це злочини проти людяності, які зобов‘язані бути покарані! – написав він.

Зараз дивляться

Оновлено 22.00. За процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

– За даними слідства, 21 червня 2022 року близько 18 години окупанти здійснили артилерійський обстріл м. Чугуїв. Внаслідок ворожого вогню загинуло шість людей, ще шість цивільних отримали осколкові поранення. Пошкоджено багатоповерховий будинок, торгівельні павільйони та автостанцію, – повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Чугуїв

Зазначимо, що Харківська область перебуває під постійним обстрілом російських військ. У вівторок, 21 червня, у Харкові загинуло 5 осіб та ще 11 дістали поранення.

Крім цього, після вибухів у місті розпочались перебої з постачанням електроенергії.

Російські солдати обстрілювали Київський, Індустріальний, Салтівський та Немишлянський райони Харкова, зазначив глава ОВА Олег Синєгубов.

Внаслідок російських ударів зруйновано 40% будівлі одного з освітніх закладів. Харків’ян закликають бути максимально обережними та без необхідності не перебувати на вулицях.

Читайте також
Не можуть взяти місто і хочуть помститися: Подоляк про обстріли Харкова
Михайло Подоляк

Війна в Україні, Російська агресія, Харківська область
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка