Укр Рус
, редакторка розділу Стиль життя

В результаті удару ракети РФ на Одещині загорілось сміття: жертв немає

вибух

У вівторок, 19 липня, близько 22.20 в Одесі пролунав вибух. За попередньою інформацією, ППО збила ворожу ракету.

Також місцеві жителі повідомили про “прильот” у селі Дачне на Одещині. Офіційного підтвердження наразі немає.

Зокрема, в області понад годину тривала повітряна тривога (з 21.48 до 22.33).

Зараз дивляться

Згодом в Одеській районній військовій адміністрації підтвердили, що по населеному пункту Одещини окупанти вчергове завдали ракетного удару.

– Внаслідок потрапляння ворожої ракети сталося загорання сміття та старого складського приміщення. Силами ДСНС пожежу ліквідовано. На щастя, жертв та постраждалих немає, – повідомили в одеській районній ОВА.

Нагадаємо, що ворог атакував Одещину й вчора, 18 липня. Зокрема, російські війська вдарили по житлових будинках у Дачному. Постраждали шестеро людей, серед них – одна дитина.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 146-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.

Більше інформації про війну в Україні – новини онлайн читайте в матеріалі Фактів ICTV.

Читайте також
У Слов’янську пролунали чотири вибухи, під завалами є люди
обстріл Слов'янська

Джерело: Одеська районна військова адміністрація

Війна в Україні, Вибух, Одеса, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка