, редакторка стрічки

65 українських військових завершили навчання на ППО Patriot у США – Пентагон

Навчання ЗСУ на Patriot
Фото: Міноборони

На базі Форт Сіллі у штаті Оклахома завершила навчання на системах ППО Patriot група із 65 українських солдатів. Вона вирушила до Європи для взаємодії з побратимами, які проходять навчання в Європі.

Про це на брифінгу заявив речник Пентагону Патрік Райдер.

– Цього тижня 65 українських військовослужбовців Сил протиповітряної оборони завершили навчання на системах Patriot у Форт Сілл, штат Оклахома, тож повернулися до Європи. Вони інтегруються з іншими українськими протиповітряними військами, а також із системами ППО Patriot, наданими США, Німеччиною і Нідерландами, – заявив він.

Читайте також
Українські військові завершили навчання на танках Challenger 2 у Великій Британії
Тренування на Challenger

Крім того, за словами Райдера, “наприкінці цього місяця” очікується завершення навчання групи з понад 4000 українських солдатів у складі двох бригад, одна з яких оснащена БМП Bradley, а інша – ББМ Stryker, після чого вони повернуться до України.

Зараз дивляться

– Нині в Німеччині на полігонах Граффін-Бір і Хохенфельс тривають додаткові тренування із загальновійськової підготовки, – додав речник Пентагону.

Війна в Україні, Військові навчання, Військова техніка, Пентагон, США
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка