Камишін: Оборонна промисловість у 2023 році виробила втричі більше, ніж 2022-го

За минулий рік Україна в рази зміцнила потужності оборонної промисловості.
Про це повідомив міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін на форумі Україна. Рік 2024.
– Минулого року наша оборонка виробила втричі більше, ніж за 2022 рік. Наші спроможності за 2023-й ще ушестеро більші за минулий рік. Ми маємо близько половини цих спроможностей законтрактованими на 2024 рік, – сказав він.
Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості працює разом із Міноборони та Силами оборони на подальшу контрактацію.
Загалом оборонна промисловість України складається з 500 підприємств, що працюють над конструюванням, виробництвом, ремонтом і обслуговуванням усього, що допомагає українським захисникам знищувати російських окупантів. Це близько 400 приватних компаній і 100 – державних.
Камишін також зазначив, що торік Україна суттєво наростила виготовлення боєприпасів, почали з’являтися нові позиції. Цього року наша країна продовжує збільшення виробництва снарядів. Водночас потреба в них на фронті наразі більша, ніж спроможності України та її партнерів разом узяті.
Раніше Велика Британія заявила, що інвестує понад $300 млн у закупівлю артснарядів для України.
Фото: Олександр Камишін