Укр Рус
, редакторка стрічки

Не лише військовополоненими, а й цивільними: Лубінець розповів про розширення завдань Коордштабу

Дмитро Лубінець
Фото: УНІАН

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими тепер також проводитиме роботу щодо поводження і з цивільними особами, які опинилися в полоні у загарбників.

Відповідне рішення ухвалив уряд України, 27 лютого внісши зміни до постанови КМУ від 11.03.2022 про Коордштаб.

Про це повідомив уповноважений із прав людини Дмитро Лубінець на своєму Telegram-каналі. 

Зараз дивляться

— Я неодноразово порушував проблематику пошуку та повернення цивільних громадян України, яких позбавили волі або депортували до РФ. Офіс Омбудсмена максимально долучався і сприяв реалізації цих змін, тому вітаю рішення Кабміну, – наголосив омбудсмен.

Читайте також
Як діяти, якщо людина потрапила у полон: інструкція та важливі контакти
полон, плен

Лубінець додав, що наразі в роботу Координаційного штабу введено інформаційну систему. Це спростить роботу щодо повернення з полону військовослужбовців, а також повернення з неволі, зокрема, мирних громадян, яких незаконно утримує Росія.

— Штаб зможе ефективніше працювати із сім’ями незаконно позбавлених волі цивільних, які зникли безвісти, а також громадянами, депортованими державою-агресором, – підсумував дипломат.

Читайте також
Лубінець відповів, скільки цивільних українців перебувають у російському полоні
Дмитро Лубінець

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка