Укр Рус
Опитування
Опитування
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Відомо, скільки українців підтримують заборону Telegram

telegram
Фото: Pixabay

Станом на зараз лише 9% українців вважають, що месенджер Telegram потрібно повністю заборонити в Україні.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведені упродовж 1-6 вересня 2024 року.

Ставлення українців до заборони Telegram

Згідно з опитуванням, переважна більшість українців (54%) вважають, що не варто повністю забороняти месенджер, а треба запровадити певні обмеження і контроль – як-от блокування окремих каналів тощо.

Зараз дивляться

Також 26% громадян України вважають, що його не варто жодним чином контролювати. Ще 11% не визначилися з відповіддю.

опитування щодо заборони Telegram

Фото: КМІС

Респондентам, які не підтримують повну заборону Telegram в Україні, ставили додаткове запитання: Чи підтримають вони заборону, якщо власники Telegram відмовляться блокувати певні Telegram-канали.

Якщо власники месенджера категорично відмовляються блокувати канали, що поширюють пропаганду РФ і дезінформацію, в такому разі 60% українців підтримали би повну заборону месенджера. Водночас 32% – висловилися проти.

У разі відмови блокувати канали російських окупантів, які використовуються для зв’язку, 71% підтримають заборону (не підтримають – 21%). У разі відмови блокувати канали з поширення наркотиків 70% підтримають заборону (не підтримають – 20%).

Заступник директора КМІС Антон Грушецький зазначив, що результати опитування засвідчують, що зараз у суспільства немає ані відчутної підтримки заборони Telegram, ані стійкого опору такій забороні.

Методом телефонних інтерв’ю було опитано 1 015 респондентів у віці 18 років і старше. Опитування проводилося із громадянами України, які на момент опитування проживали на території України, контрольованій урядом України.

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,3) не перевищувала 4,1% для показників, близьких до 50%, 3,5% для показників, близьких до 25%, 2,5% – для показників, близьких до 10%, 1,8% – для показників, близьких до 5%.

Читайте також
Telegram є загрозою національній безпеці України – Буданов
Telegram, телефон

Telegram, Опитування, Українці
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка