
На території тимчасово окупованого Криму лунають звуки, схожі на вибухи.
Так, вибухи пролунали у місті Саки, а згодом їх було чутно в Сімферополі, Євпаторії та Гвардійському.
Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
Вибухи у Криму 7 жовтня: що відомо
Так, перші вибухи пролунали на аеродромі Саки. Повідомляється про серію вибухів поблизу Новофедорівки.
Спочатку Telegram-канал Кримський вітер із посиланням на підписників повідомляв про 4 вибухи, але згодом їх кількість збільшилась до 7. Також на місцевості чутно звуки стрілянини.
У Сімферопольському районі також згодом було чутно відгомони вибухів.
– Над Героївським під Керчю щось гучно пролетіло в бік мосту, повідомляє підписник, – пізніше написав зазначений Telegram-канал.
Також звуки, схожі на вибухи, були чути в Євпаторії та Гвардійському.
Російські спільноти пишуть, що, ймовірно, йдеться про атаку безпілотників з моря.
Окремі оглядачі зазначають, що вибухи можуть пов’язані із тим, що сьогодні, 7 жовтня, у російського диктатора Володимира Путіна день народження, тому дронова атака є своєрідним “подарунком” очільнику Кремля.
Наразі невідомо, якими є наслідки вибухів на території Криму.
Подивіться на інтерактивну карту повітряних тривог на Фактах ICTV, щоб дізнатися, чи варто у вашому регіоні перейти йти до укриття.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 957-й день.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні.