На лівому березі Києва 25 червня запровадили екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомили у ДТЕК Київські електромережі.

Екстрені відключення на лівому березі Києва 25 червня: що відомо

У компанії повідомили, що команду на введення екстрених відключень надало Укренерго.

Зараз дивляться

Згодом в Укренерго уточнили, що причиною обмежень стало технологічне порушення на одному з енергооб’єктів.

У зв’язку з цим у частині районів Києва були застосовані аварійні відключення електроенергії для всіх категорій споживачів.

Такі обмеження застосовують не за заздалегідь визначеним графіком, а у критичних ситуаціях — коли необхідно швидко стабілізувати роботу енергосистеми та уникнути більших ризиків для мережі.

У ДТЕК пояснили, що екстрені відключення проводяться оперативно та можуть відрізнятися від звичних графіків погодинних обмежень.

Водночас в Укренерго повідомили, що аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу та відновити електропостачання.

Обмеження пообіцяли скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Жителів столиці закликали максимально ощадливо використовувати електроенергію.

Зокрема, рекомендують відкласти використання потужної побутової техніки, не створювати додаткове навантаження на мережу та обмежити споживання у години пікового навантаження.

В Укренерго наголосили: якщо електроенергія зараз є — варто використовувати її максимально економно, адже це допоможе скоротити тривалість відключень і підтримати стабільність енергосистеми.

Читайте також
Відключення світла в Україні 25 червня: чи будуть застосовуватися графіки
Графіки відключення світла на 25 червня в Україні: як діятимуть

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.