Екстрені відключення світла запровадили на лівому березі Києва: що відомо
- На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла.
- Відключення проводяться поза графіками.
На лівому березі Києва 25 червня запровадили екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомили у ДТЕК Київські електромережі.
Екстрені відключення на лівому березі Києва 25 червня: що відомо
У компанії повідомили, що команду на введення екстрених відключень надало Укренерго.
Згодом в Укренерго уточнили, що причиною обмежень стало технологічне порушення на одному з енергооб’єктів.
У зв’язку з цим у частині районів Києва були застосовані аварійні відключення електроенергії для всіх категорій споживачів.
Такі обмеження застосовують не за заздалегідь визначеним графіком, а у критичних ситуаціях — коли необхідно швидко стабілізувати роботу енергосистеми та уникнути більших ризиків для мережі.
У ДТЕК пояснили, що екстрені відключення проводяться оперативно та можуть відрізнятися від звичних графіків погодинних обмежень.
Водночас в Укренерго повідомили, що аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу та відновити електропостачання.
Обмеження пообіцяли скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
Жителів столиці закликали максимально ощадливо використовувати електроенергію.
Зокрема, рекомендують відкласти використання потужної побутової техніки, не створювати додаткове навантаження на мережу та обмежити споживання у години пікового навантаження.
В Укренерго наголосили: якщо електроенергія зараз є — варто використовувати її максимально економно, адже це допоможе скоротити тривалість відключень і підтримати стабільність енергосистеми.