PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

У Держводагентстві знайшли зловживань на понад 77 млн гривень

Державна аудиторська служба України завершила перевірку діяльності окремих підприємств, установ та організацій, що належать до компетенції Державного агентства водних ресурсів за період 2013-2015 років включно. 

У Держводагентстві знайшли зловживань на понад 77 млн гривень

Загалом за результатами ревізій виявлено фінансових порушень на суму понад  77 млн. гривень. Лідерами за кількістю зловживань стали Миколаївська, київська, Харківська області, пише Українські новини.

Зокрема, у Миколаївській області встановлено факти порушень на 2 284 490 гривень. Матеріали ревізії передано до СБУ. За матеріалами ревізії зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

В Харківській області проведено ревізії  2-х установ Держводагентства. Загалом за результатами ревізій встановлено порушень на загальну суму 14 103 570 грн. Про результати ревізії проінформовано  Управління Служби безпеки України в Харківській області. Матеріали ревізії передано до прокуратури.

В Київській області проведено 9 ревізій фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до сфери управління Державного агентства водних ресурсів України. Державна аудиторська служба встановила в управліннях водних ресурсів в м. Києві та Київській області фінансових порушень на загальну суму 35 246 730 грн..

Державною фінансовою інспекцією в Чернігівській області було проведено дванадцять контрольних заходів і встановлено порушень на загальну суму 7 871 800 грн.

Читайте: Нововведення жовтня: подорожчання електрики, тепла, бензину і продуктів

Результати ревізій фінансово-господарської діяльності установ Держводагентства України в Черкаській області встановили фінансових порушень на загальну суму 6 253 400 грн.

Найбільш розповсюдженими порушеннями виявилися безпідставне спрямування коштів на надання консультаційних послуг , завищення вартості будівельних та інших видів робіт, безпідставне списання дебіторської заборгованості споживачів за фактично надані послуги з подачі води та заниження вартості цих послуг, інші види порушень.

Наразі документи перевірки подано до правоохоронних органів. Вирішується питання про відкриття адміністративних та кримінальних проваджень за фактами розкрадання державних коштів проти посадових осіб відомства, зокрема, виконуючого обов’язки керівника Держводагентсва Ірини Овчаренко.

Нагадаємо, 4 жовтня 2016 року відбудеться конкурс на обрання керівника Державного агентства водних ресурсів. На конкурс подалися  понад 20 кандидатів, у тому числі і Ірина Овчаренко.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка