PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Косюк: Зменшення споживання газу на 20% збереже ціну на послуги ЖКГ

Голова правління ПАТ Миронівський хлібопродукт Юрій Косюк вважає, що зменшення споживання газу на 20% збереже ціну на послуги ЖКГ на нинішньому рівні.

Юрій Косюк

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова правління МХП Юрій Косюк.

Він зазначив, що МВФ вимагає збільшення ціни на газ для населення і формування її за принципом імпортного паритету. Тобто зрівнювання ціни блакитного палива із цінами європейського хабу. Однак, підкреслив бізнесмен, 80% потреб ЖКГ закривається за рахунок газу внутрішнього видобутку, який є дешевшим за імпортний.

– У випадку зниження внутрішнього споживання блакитного палива і забезпечення потреб на послуги ЖКГ газом власного видобутку, Уряд отримає переконливий аргумент у переговорному процесі щодо продовження кредитної лінії МВФ, – написав Косюк.

Юрій Косюк також вважає, що із ціною на газ може відбутись теж саме, що і з лісом кругляком. Адже Європа в цьому році вже відмовилась від претензій щодо заборони на вивіз лісу кругляку, як головного аргументу надання кредиту.

– Зменшення споживання газу населенням може призвести до відмови МВФ щодо встановлення імпортної ціни на газ, а значить і подорожчання комунальних послуг, – наголосив Косюк.

Голова правління МХП відзначає, що за пів року економії в 20% досягти неможливо, однак треба дати міжнародним партнерам чіткий сигнал зниження внутрішнього споживання в перспективі 2-5 років.

Читайте: Косюк: Побудова Північного потоку-2 позбавить Україну транзитних потужностей

– Переконаний, що впровадження енергоощадних технологій і забезпечення енергонезалежності на рівні громад зможе стати таким сигналом і Уряд повинен зробити для цього все можливе, – резюмував Юрій Косюк.

Нагадаємо, що голова правління ПАТ Миронівський хлібопродукт Юрій Косюк переконаний, що добудова Північного потоку-2 позбавить Україну транзитних потужностей.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка