
Про це повідомив колишній посол США у РФ Джон Теффт.
– Курт Волкер зустрічатиметься з Владиславом Сурковим на початку жовтня. Ми вважаємо за необхідне спробувати прийти до взаєморозуміння в питанні про мандат можливої миротворчої місії, – сказав він у прощальному інтерв’ю виданню Коммерсант, пише Інтерфакс-Україна.
– Але ті критерії, про які я згадав, дуже важливі й вони будуть ключовими при ухваленні рішення (про відправку місії. – Ред.), Оскільки ми виходимо з того, що будь-яка подібна операція повинна, перш за все, сприяти виконанню мінських домовленостей, – зазначив він.
Минулого тижня з посиланням на обізнане джерело повідомлялося, що зустріч Волкера і Суркова може відбутися у першій половині жовтня на Балканах.
Читайте: Волкер про вторгнення Путіна в Україну: Ми мали зробити більше!
Сам Волкер раніше заявив журналістам у Києві, що на майбутній зустрічі планує обговорити з Сурковим питання відновлення територіальної цілісності і безпеки України.
Як відомо, перша зустріч Суркова з Волкером пройшла 21 серпня в Мінську.
Фото: Getty Images.