ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Чим вразили юні українські інженери на FIRST Global Challenge у Дубаї

Українська команда з робототехніки увійшла в десятку кращих у світі. В Дубаї, де наприкінці жовтня відбулася Олімпіада FIRST Global Challenge для дітей віком від 14 до 18 років, юні інженери вразили журі, створеним власноруч роботом на прізвисько Петрович, який виявився спритнішим та маневренішим за конкурентів.

Троє юнаків – харків`яни Сашко, Віктор, Валентин, і киянка Юля – лишили пасти задніх конкурентів зі 179 країн світу, і увійшли до десятки кращих команд планети.

Їхній робот, кажуть, був спритніший за інших – умовну місію, очищення океану від непотребу, виконував якісніше і швидше за конкурентів. До того ж, Петрович вмів паркуватися у повітрі, це вразило журі.

Дивіться: Супутниковий інтернет Starlink частково покриває Україну

Українці зібрали Петровича за 6 днів – маневрений і спритний добре виконував свою роботу. Та коли робот відслужив половину змагань, юні інженери вирішили його вдосконалити. І буквально за три години переробили робота на 80%.

Робототехніка нині в моді, а українських фахівців цінують в усьому світі. І важливо, каже наставник української команди, щоб ці хлопці та дівчата не поїхали за кордон, а лишилися працювати в Україні.

Нагадаємо, Дні винахідників стартували в Німеччині – там креативні люди, представляють багатофункціональні розробки для дітей.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка