ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Економіка, інвестиції та перспективи: головні теми другого дня КМЕФ

Другий день Київського міжнародного економічного форуму відкрив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Говорив про ринок землі, приватизацію та про те, як наростити ВВП. Він закликав вітчизняних і закордонних інвесторів не боятися вкладати гроші у бізнес та розвивати його. Зі свого боку голова уряду обіцяє допомогу від держави у вигляді боротьби з монополістами.

Гончарук додав, що завдяки новим обличчям у Міністерстві юстиції, Фонді держмайна та у Державній службі геології та надр бізнесмени можуть не боятися рейдерства. А от у планах політика на першому місці – інвестиції в освіту, зокрема, уряд розвиватиме навчальні заклади у невеликих містах та селах. А одна з магістральних реформ, яка сприятиме економічному зростанню – зняття заборони на продаж землі.

Читайте: Київський міжнародний економічний форум 2019: топ-10 фактів

Закордонні та українські інвестори розглядали найпривабливіші галузі економіки. За даними голосування 150 присутніх бізнесменів – третина готова вкладати гроші у розвиток бізнесу в Україні, зокрема, у високі технології та електронну комерцію.

Організатори Київського міжнародного економічного форуму кажуть, що зібравши максимальну кількість інвесторів під одним дахом для обговорення  важливих тем неабияк піде на користь Україні.

Поки інвестори обиратимуть найпривабливіші  умови створення бізнесу в Україні, прем’єр міністр Олексій Гончарук вже робить перші кроки – домовляється з тими іноземцями, які вже визначилися та призначає їм зустрічі.

До слова, Факти ICTV розповідали про підсумки КМЕФ 2018.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка