ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Інвестиції та покращення бізнес-клімату: Гройсман про підтримку промисловості в Україні

Інвестиція в підприємства та інфраструктуру – це вклад в зростання національної економіки. Про це сказав Володимир Гройсман, перебуваючи з робочим візитом на Рівненщині. Там відвідав одне з найбільших в Україні виробництв легкої промисловості, цементний завод та проінспектував хід будівництва потужного спорткомплексу.

Безліч кроків уряду, зокрема дерегуляційні – спрямовані на покращення бізнес-клімату і підтримку подібних підприємств, – каже Гройсман. І вони вже дають свій ефект в контексті безперервного зростання економіки.

Читайте: Кабмін ухвалив необхідні рішення, щоб ціни на електроенергію не росли – Гройсман

Чесні правила гри та підтримка  власного виробника – це внесок у зростання національної економіки, зазначив Володимир Гройсман, відвідавши Рівненщину. Глава уряду вважає, що легка промисловість може стати однією з основ економічного зростання. Саме тому уряд запровадив стимули для модернізації виробництва.

Гройсман переконує – усі дії уряду спрямовані на покращення бізнес-клімату і реальну підтримку підприємництва, бо це і наповнення бюджету країни, і нові робочі місця, і добробут людей.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, хто увійшов до списку партії Гройсмана.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка