ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Історична техніка Другої Світової – ретрозліт Олександрія на Кіровоградщині

Ретрозліт на Кіровоградщині. Олександрія зібрала найкращі екземпляри раритетів вітчизняного та зарубіжного автопрому. Колекціонери з усієї України звезли сюди історичну техніку Другої Світової, мирні БМВ, Опель, Крайслер, ГАЗ. Відреставровані автівки та мотоцикли проїхалися парадом вулицями міста, а їхні власники постали в костюмах епохи, в яку з’явилася автотехніка.

Ретрозліт Олександрія вчетверте збирає шанувальників вишуканої автостаровини. Півтори сотні раритетів від 30-х до 1989-го – виблискують фарбою.

Дивіться: Стрибали з трамплінів та плавали у багнюці – трактор-фест на Черкащині

Очі від розмаїття ретротехніки горять не лише у дітей. Дорослі залюбки фотографуються і самі б не проти піддати газу за кермом раритета.

Окрема експозиція – техніка часів Другої світової. Легендарна тритонка ЗІС-5, ленд-лізівський позашляховик Додж, гармата-зенітка зразка 1939-го, польова кухня. Ставили не на кількість, а на унікальність, кажуть організатори.

Ретрозліт цікавий не лише колекціонерам, відреставровані раритети – хороші ілюстрації історії автопрому і своїх часів у різних країнах для різних поколінь.

До слова, освітні десанти та українські студенти: як проходить авіавиставка Ле Бурже.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка