ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Втрата зору та дитячі малюнки: про що розповіли звільнені українські моряки

Звільнені українські полонені викликають великий інтерес у вітчизняної та зарубіжної преси. 12 вересня з журналістами спілкувалися визволені моряки та донька кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

Свою промову моряки почали із подяки тим, хто визволив їх із російського полону,  і тим, хто довгих десять місяців підтримував їх у в’язниці. Окрім родичів та адвокатів це були і зовсім незнайомі люди з усього світу.

Читайте: Казали падати на коліна: як Росія вибивала “провину” з полонених моряків

Командир дивізіону, капітан другого рангу Денис Гриценко показав журналістам дитячі малюнки і паперові кораблики, які підтримували його у в’язниці.

Правдиву інформацію колишні військовополонені отримували лише від своїх адвокатів. А з побратимами бачилася вкрай рідко, переважно в автозаку.

25-річний старший матрос Андрій Артеменко, який під час російської атаки в Керченскій протоці, зазнав поранення руки й очей, зізнається, що на чужині переживав зовсім не за власне здоров’я, а за своїх родичів.

Через переживання, чи правильно він вчинив, що віддав наказ не стріляти, Денис Гриценко у тюрмі втратив 80% зору. Але нині, коли все жахіття вже позаду, ні за що себе не картає. Як і всі інші моряки, готовий повернутися до служби. А поки усім колишнім військовополоненим треба відновити здоров’я і владнати паперові справи.

Нагадаємо, помічник президента Андрій Єрмак повідомив, що команда президента працює над тим, щоб провести ще один обмін полоненими до кінця року.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка