ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Вживили мистецтво туди, де його ніколи не було. У Харкові відкрилась бієнале

У Харкові відкрилася друга національна бієнале молодого мистецтва. Молоді художники з усієї країни представили на розсуд публіки свої найяскравіші роботи. Живопис, інсталяції, відео і аудіо-проекти розташовані по всьому місту. Роботи присвячені проблемам екології, толерантності, тоталітаризму, воєн і катастроф.

Все це у 16 локаціях по всьому місту у виставкових центрах, музеях та просто посеред вулиці. Організатори намагалися вживити мистецтво навіть у ті місця, де його ніколи не було.

Дивіться: Посуд для мате. Виставка срібних виробів з Аргентини під Києвом

Оскільки у Харкова не знайшлося великого простору для експозиції довелося створювати головну локацію буквально з нічого.

У муралі Сергія Радкевича дерева написані справжнім ґрунтом, ідея – можливо все, якщо позбутися байдужості.

Ще одна масштабна локація у Єрмілов-центрі. Тут є комікс, відтворений не на папері, а у гіпсі. Його можна прочитати тактильно, так як це робить незрячий головний герой коміксу.

Локації бієнале розташовані по всьому місту – у музеях, виставкових центрах та просто неба. Оцінюватиме проекти молодих митців міжнародне журі. Відвідати бієнале можна до кінця жовтня. Всі експозиції безкоштовні, окрім тих, що у музеях.

Нагадаємо, у Києві пройшла дитяча виставка картин.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка