2 хв.
Заборгованість киян за опалення та гарячу воду зросла на 250 млн грн
Під час карантину заборгованість киян за опалення та гарячу воду зросла на 250 млн грн. А загальний борг населення столиці сягає майже 2 млрд грн. Про це під час брифінгу заявив директор структурного підрозділу Енергозбут комунального підприємства Київтеплоенерго Костянтин Лопатін.
У середньому, рівень оплати киян впав на 15% порівняно з аналогічними періодами попередніх опалювальних сезонів. За березень жителі столиці не повністю сплатили централізоване опалення та гаряче водопостачання. Лопатін додав, що 80% тарифу – це газова складова.
До слова, Факти ICTV розповідали про те, що у Дніпрі і Миколаєві люди перестали платити за комуналку через карантин.
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Прямий ефір ICTV
Live



