Укр Рус

Стрілянина в Києві: поранено поліцейського, на місці знайдено труп

Стрілянина в Києві: поранено поліцейського, на місці знайдено труп

У поліції Києва повідомили подробиці нічної стрілянини, в результаті якої було поранено поліцейського, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко повідомив, що патрульні отримали виклик: невідомі особи увірвалися до приватного будинку з метою пограбування.

– Під час спроби затримання вони відкрили вогонь по правоохоронцям і застосували гранату. Поліцейські у відповідь також застосували табельну вогнепальну зброю, проте зловмисникам вдалося втекти, – розповів він.

Зараз дивляться

Один поліцейський отримав вогнепальні поранення, його госпіталізували. Життю пораненого правоохоронця поки нічого не загрожує.

Під час огляду місця злочину поліцейські виявили мертвого чоловіка з вогнепальними пораненнями.

– Ймовірно, убитий причетний до нападу на приватний будинок. Згодом ми будемо розуміти, з якої саме зброї його застрелено, – припустив Крищенко.

Читайте: Чоловік побив і зґвалтував 8-річного хлопчика поки його мати пила з подругою

Зараз діє спеціальний оперативний план для розшуку і затримання другого злочинця.

– Слідчі почали кримінальне провадження за ст. 348 (Посягання на життя співробітника правоохоронних органів) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення, – підсумували в Нацполіціі.

Нагадаємо, в Києві чоловік влаштував стрілянину з власного балкона по дитячому майданчику.

Стрілянина
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка