Відвідали розважальний центр. У Бердянську масово отруїлися діти – ЗМІ
У Бердянську (Запорізька область) шестеро дітей після відвідування одного з розважальних центрів міста, потрапили до лікарні з ознаками отруєння, повідомляє Бердянськ 24.
Після прояви у дітей таких симптомів, як блювота, діарея і підвищення температури, батьки звернулися в лікарню.
Головний лікар бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров заявив, що ні в кого з дітей не спостерігається важкий стан. Їх повинні відпустити додому після того, як проведуть усі необхідні процедури.
Зараз дивляться
Читайте: В Україні можуть оголосити епідемію кору – Супрун
Медики іще не з’ясували, що саме спричинило отруєння.
До слова, у Львові шістьох людей доставили до лікарні у важкому стані з підозрою на отруєння чадним газом.
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.