16 років ґвалтували дітей і продавали порно: у Дніпрі судитимуть групу педофілів

Під Дніпром судитимуть учасників злочинної групи, які протягом 16 років ґвалтували, розбещували дітей та розповсюджували дитяче порно у мережі Інтернет.
Слідством встановлено, що педофіли діють ще з 2002 року. Спочатку учасників групи було лише двоє, а з часом до неї приєднувалися нові особи.
Одна із членів групи – жінка, яка також стала жертвою сексуального насильства. З’ясувалося, що згодом педофіли розбещували і її малолітніх дітей.
– Зловмисники систематично ґвалтували та розбещували дітей, користуючись їхньою безпорадністю. Знущання над жертвами учасники групи фіксували на відео, які у подальшому продавали на заборонених сайтах, – йдеться у повідомленні.
Після завершення слідства дії педофілів було кваліфіковано за чотирма статтями КК України.
Окрім зґвалтування та розбещення осіб, які не досягнули 14-річного віку та розповсюдження порнографії, одному з учасників також інкримінується задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене щодо малолітньої.
Судовий розгляд кримінального провадження триває.
На Закарпатті вітчим вбив двох маленьких дітей
У Тячеві Закарпатської області вітчим вбив 9-річну доньку та 2-річного сина на очах матері. Йому загрожує довічне ув’язнення.
30-річний чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час сварки з жінкою він почав завдавати удари їй та дітям, які хотіли захистити матір.
Від отриманих травм дівчинка та хлопчик померли до приїзду швидкої. Матір у важкому стані госпіталізували до лікарні.
Джерело: Дніпропетровська обласна прокуратура