Укр Рус
, редакторка стрічки

Напоїв алкоголем: на Миколаївщині чоловік зґвалтував 12-річну подругу доньки

Напоїв алкоголем: на Миколаївщині чоловік зґвалтував 12-річну подругу доньки

У селі Новопавлівка Миколаївської області 38-річний батько трьох дітей зґвалтував 12-річну подругу своєї доньки. Чоловік заманив дівчинку в автомобіль, обіцявши покатати, а натомість повіз за межі села. Потім він пригостив неповнолітню морозивом, напоїв алкоголем, і почав приставати.

Після цього чоловік привіз дитину до себе додому та пояснив рідним, що нібито знайшов подружку доньки п’яною біля кладовища.

Дівчинка лише за кілька днів наважилася повідомити матері про зґвалтування. Наразі постраждала у лікарні, а її сім’я начебто переїхала в інше село – до бабусі. У школі жахливим інцидентом шоковані.

Зараз дивляться

38-річного Віталія правоохоронці взяли під варту. За скоєний злочин його загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте також
Протягнув кілька метрів: у Кривому Розі сміттєвоз збив дитину
У Кривому Розі 6-річна дівчинка потрапила під колеса сміттєвоза

Зґвалтування підлітка на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області 52-річного чоловіка підозрюють у зґвалтуванні 15-річного хлопця. Житель одного з селищ запрошував підлітка додому, де вчиняв над ним розпусні дії.

Чоловіку загрожує до 12 років позбавлення волі.

Джерело: Надзвичайні новини
Зґвалтування, Миколаївська область, Надзвичайні події
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка