Укр Рус
, редакторка стрічки

Загорнула труп у килим: у Кременчуці жінка розправилася з сусідом

килим, сміття, мусор, ковер
Фото: Depositphotos

У місті Кременчук Полтавської області вбили чоловіка, а потім загорнули у килим і залишили біля сміттєвих баків. На ранок мешканці житлового будинку виявили труп поруч зі сміттям.

Як з’ясувала поліція, загиблим виявився 27-річний Олександр, який нещодавно повернувся із заробітків і оселився у місцевому гуртожитку.

Між чоловіком та його сусідкою виникла сварка у кухні загального користування. Під час конфлікту 47-річна Лариса вдарила опонента у груди ножем. Від отриманої травми Олександр помер.

Зараз дивляться
Читайте також
Втратила батьків і сестру в один день: на Херсонщині у ДТП померла сім’я
аварія Херсонська область

В одній з секцій гуртожитку також проживають матір підозрюваної та брат. Наразі поліція з’ясовує, хто допоміг жінці знести труп з п’ятого поверху.

За скоєне 47-річна жінка може потрапити у в’язницю на 15 років.

Розстріляв подружжя – вбивство на Житомирщині

У Житомирській області чоловік розстріляв подружжя, поки вони спали. Зловмисник стріляв у пару з внутрішнього боку вікна.

Від отриманих травм чоловік помер, а жінку у важкому стані забрали до лікарні.

Джерело: Надзвичайні новини
Кременчук, Надзвичайні новини, Полтавська область
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка