Укр Рус
, редакторка стрічки

Негайно зупинити: Ткаченко відреагував на демонтаж будівлі Квіти України

Квіти України

Міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що роботи з демонтажу модерністської будівлі Квіти України в Києві необхідно зупинити.

За словами Ткаченка, поки є сумніви щодо законності містобудівних умов і обмежень – початок будь-яких будівельних чи демонтажних робіт є неправомірним.

 – Зупинка має тривати до вирішення питання про надання охоронного статусу, на якому наполягають активісти, – заявив міністр.

Зараз дивляться

Він звернувся і до мера Києва Віталія Кличка, нагадавши, що об’єкт знаходиться в історичному ареалі міста.

– Відповідно закликаю столичну владу ретельніше підходити до видачі містобудівних умов та обмежень, а не роздавати їх з висотністю, яка абсолютно паплюжить місто, – написав Ткаченко.

Він також додав, що не дивується тому, що представник забудовника Олексій Пишний активно виступає проти внесення змін у законодавство, яке протидіє хаотичній забудові.

Читайте також
У Києві зносять фасад історичної будівлі Квіти України
Квіти України

Сьогодні, 12 липня, о 16.00 руйнування будівлі Квіти України призупинили. Поблизу об’єкту чергують охоронці та поліцейські.

Джерело: Міністр культури Олександр Ткаченко 

Фото: ГО Зберегти Квіти України

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка