У Криму під СІЗО затримали 31 активіста

Затримання активістів у Криму 23 листопада 2021 року

23 листопада в окупованому Криму співробітники російського ОМОНу затримали 31 активіста, які прийшли зустріти звільненого після незаконного арешту адвоката Едема Семедляєва.

Серед затриманих – десять жінок та четверо журналістів, повідомляє уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Нині вони перебувають у “Київському відділі поліції Сімферополя”, звідки їх повинні направити до різних відділів поліції.

– Засуджую незаконні затримання українських громадян у тимчасово окупованому Криму. Своїми діями країна-окупант порушує статтю 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відповідно до якої кожен має право на свободу висловлення поглядів, – наголошує омбудсмен.

Людмила Денісова нагадує, що документ передбачає, зокрема, свободу поглядів та ідей без втручання органів державної влади, незалежно від кордонів.

У Криму під СІЗО затримали 31 активіста / 4 фотографии

Кримський адвокат Едем Семедляєв, якого 23 листопада прийшли зустрічати активісти, 12 діб провів у “Сімферопольському ізоляторі тимчасового тримання” за незаконним обвинуваченням у “непокорі співробітникам поліції”.

Джерело: Людмила Денісова

Фото: Людмила Денісова

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Факти ICTV
Читайте новини Факти ICTV у Google News.
Довіряйте лише перевіреним фактам.
Приєднатись

Вгору Вгору
Знайшли помилку в тексті?
Помилка