ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Кім Кардашян у футболі? Неймара обсміяли за крем для обличчя

Форвард ПСЖ Немар намазав кремом обличчя в перерві матчу з Реймсом і став жертвою насмішок.

Зірка французького Парі Сен-Жермен Неймар намазав обличчя кремом в перерві матчу сьомого туру чемпіонату Франції проти Реймса.

Відповідне відео розмістили в Twitter-акаунті Goal, іронічно підписавши пост “Сонцезахисний? Зволожуючий? Крем від зморшок?”

Читайте: Сльози Роналду: Криштіану встановив рекорд в Лізі чемпіонів

Користувачі мережі почали жартувати над футболістом в коментарях. Кім Кардашян від футболу, – проіронізував один. Кекс? Пиріг? Кокаїн? – посміявся інший. Він скоріше рекламний хлопчик, ніж футболіст. Йому більше личить піклуватися про обличчя, – розкритикував гравця ще один користувач.

Матч 7-го туру чемпіонату Франції ПСЖ – Реймс відбувся 26 вересня в Парижі і завершився перемогою підопічних Тухеля з рахунком 4:1. Неймар забив один гол з пенальті.

До речі, Олександр Зінченко знявся у потужному проморолику FIFA разом з Роналду та Неймаром.