PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Лунін став героєм іспанських ЗМІ після матчу Кубка

Воротар збірної України Андрій Лунін став героєм матчу Кубка Іспанії, практично вивівши свою команду Леганес до чвертьфіналу турніру.

Український голкіпер став героєм іспанської преси, провівши дуже сильний матч за Леганес в 1/8 Кубка Іспанії.

Українець, коли команді не можна було пропускати жодного голу від Райо Вальєкано, відбив пенальті та здійснив декілька феноменальних сейвів.

Завдяки грі Луніна, Леганес завершив матч з рахунком 1:0 на свою користь (минула гра завершилася внічию – 2:2).

Читайте: Як Андрій Лунін провів свій перший повний матч за Леганес

Видання Marca назвало замітку про матч: “Герой Лунін: великий матч українського воротаря в Вальєкасі”.

У свою чергу спортивне медіа AS назвало Луніна “героєм, що вивів Леганес до чвертьфіналу Кубка Іспанії”.

Нагадаємо, Лунін перейшов у Леганес на початку сезону. Контракт гравця належить Реалу, який викупив голкіпера у луганської Зорі за 14 млн євро.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.