ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Футбольне божевілля: Челсі та Аякс на Стемфорд Брідж забили 8 голів

Челсі та Аякс влаштували гольову феєрію в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. За 90 хвилин команди забили на двох вісім голів.

Челсі — Аякс – 4:4.

Голи: 2′ Абрахам (автогол), 5′ Жоржиньйо, 20′  Промес, 35′ Кепа Аррісабалага (автогол), 55′ ван де Беек, 63′ Аспілікуета, 71′ Жоржиньйо, 74′ Джеймс.

Матч Аякс – Челсі розпочався, немов уві сні любителя футболу – два голи було забито вже за 5 хвилин матчу.

Першими господарів поля засмутили гості з Амстердама, а точніше свій же футболіст. Після удару зі штрафного м’яч зачепив ногу гравця Челсі Абрахама і залетів у ворота на 2-й хвилині гри. 0:1.

Лондонці блискавично відігралися. Жоржиньйо на 5-й хвилині реалізував пенальті, чітко пробивши у правий нижній кут. А призвів до стандарту непотрібний фол Велтмана.

Знову прилетіло у ворота Челсі на 20-й хвилині. Зіеш виконав подачу з правого флангу атаки у воротарський, де Промес випередив усіх і пробив головою в лівий кут воріт. 1:2.

Побачили в першому таймі (в якому майже не було моментів) ще й 4-й гол. Зіеш виконав фантастичний удар зі штрафного в дальню штангу, після чого м’яч рикошетом від голови Кепа залетів у ворота. 1:3.

Читайте: Динамо Загреб – Шахтар: анонс і прогноз матчу

У другому таймі футбольне божевілля продовжилося. На 55-й хвилині ван де Беек, якого залишили без нагляду, зробив рахунок 1:4. Один м’яч на 63-й хвилині зміг відіграти для лондонців Аспілікуета, коли підправив м’яч у штрафному майданчику. 2:4.

А вже після цього центральні захисники Аякса отримали дві червоні картки – на 68-й і 69-й хвилинах.

Звідси розпочався камбек Челсі. Жоржиньйо на 71-й хвилині вколотив м’яч із пенальті, а на 74-й хвилині гол Джеймса з відскоку в кут воріт встановив на табло фінальний рахунок – 4:4.

Нагадаємо, Факти ICTV провели текстову онлайн трансляцію матчу Челсі – Аякс.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.