Київське Динамо отримало дозвіл на виїзд з України та проведе матчі з Міланом та ПСЖ

Київське Динамо зіграє серію товариських ігор із топ-клубами Європи. Ці матчі відбуватимуться під гаслами Матч за Мир! Зупинимо Війну! (Match for Peace! Stop the War!).
У пресслужбі клубу повідомили, що отримали підтримку керівництва держави, фактично підтвердивши цим самим виїзд за кордон.
— Метою проведення даних матчів є інформування міжнародної спільноти про жахливу війну в Україні та збір коштів для підтримки українців, які постраждали від війни з російським агресором, – зазначили у клубі.
Протягом квітня-червня 2022 року у Динамо заплановано контрольні матчі із такими європейяськими клубами: Боруссія Дортмунд (Німеччина), Парі Сен-Жермен (Франція), Стяуа (Румунія), Легія (Польща), Барселона (Іспанія), Мілан (Італія), Бенфіка (Португалія), Аякс (Нідерланди), Спортинг (Португалія), Базель (Швейцарія).
На сайті Динамо зазначається, що всі товариські матчі за участю біло-синіх будуть показані в ефірі українських та європейських телеканалів. До проєкту також будуть залучені зірки українського мистецтва, що підтримають благодійну місію київського клубу.
За даними журналіста Емануеля Рошу, біло-сині базуватимуться у Бухаресті. Вони мають прибути до румунської столиці у п’ятницю, 1 квітня.
Фото: Динамо Київ