Тривала майже три години. У Кремлі підтвердили зустріч Путіна з Пригожиним

Після невдалого заколоту ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин та командири підрозділів зустрічались із російським диктатором Володимиром Путіним у Кремлі 29 червня.
Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, пише пропагандистське агентство РИА Новости.
Пєсков зазначив, що зустріч тривала близько трьох годин і загалом в ній взяли участь 35 людей.
За його словами, Путін дав оцінку збройному заколоту, який влаштував Пригожин, та запропонував вагнерівцям варіанти працевлаштування.
Раніше про зустріч Пригожина і Путіна написало видання Libération з посиланням на джерела в західній розвідці.
За даними видання, щонайменше з п’ятниці, 1 липня, Пригожин перебуває у Кремлі, куди його викликали разом із головними командирами.
– Кажуть, що він зустрівся з Володимиром Путіним, а також мав зустріч із генералом Віктором Золотовим, командувачем Росгвардії й одним із найвідданіших послідовників російського президента, і Сергієм Наришкіним, головою російської зовнішньої розвідки, – йдеться у повідомленні.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що станом на 6 липня власник ПВК Вагнера Євген Пригожин та його бойовики не перебувають у Білорусі.
Ввечері 23 червня Пригожин говорив, що російська армія вдарила по тилових таборах ПВК, після чого ватажок вагнерівців оголосив про “марш справедливості”.
Вже вранці 24 червня Пригожин заявив, що його бойовики взяли під контроль усі військові об’єкти Ростова, зокрема аеродром. А вже ввечері того ж дня стало відомо, що похід на Москву завершено, вагнерівці розвертаються назад до “польових таборів”. Кримінальну справу проти Пригожина в РФ повинні були закрити, а він мав “піти в Білорусь”.
Джерело: Libération
Фото: скриншот