Укр Рус
, редакторка стрічки

Незалежно від виборів в США, Британія продовжить підтримувати Україну – глава Міноборони

Грант Шаппс - міністр оборони Великої Британії
Фото: Getty Images

Міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс заявив, що його країна продовжить стояти пліч-о-пліч з Україною.

Про це повідомляє CNN.

Шеппс, відповідаючи на запитання, що робитиме Велика Британія, якщо президентом США буде обрано республіканця, який вирішить припинити підтримку України, зазначив, що підтримка Києва з боку Лондона є “непохитною”.

Зараз дивляться

– Ми ще не скоро побачимо, що станеться на республіканських виборах, але ми продовжимо стояти пліч-о-пліч з нашими друзями в Україні, – сказав він.

Шеппс вірить, що американці розуміють, що в їхніх інтересах, щоб Україна продовжувала існувати як демократична країна.

– Ми знаємо, що відбувається, коли ми дозволяємо тирану вторгнутися в сусідню країну, а потім просуватися на захід. І дуже важливо, щоб Путін не зміг безкарно вдертися до демократичного сусіда, і саме тому Британія стоїть твердо, і буде продовжувати це робити, – наголосив глава оборонного відомства.

Раніше міністр оборони Великої Британії заявив, що його країна планує підготувати 30 тис. українських військових.

Читайте також
Велика Британія незабаром визнає ПВК Вагнера терористичною організацією – FT
Велика Британія незабаром визнає ПВК Вагнера терористичною організацією – FT

Джерело: CNN
Війна в Україні, Велика Британія, США, Україна
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка