Укр Рус
, редактор стрічки

Росія допомагатиме Талібану в боротьбі з ІДІЛ в Афганістані

Кремль хоче допомагати талібам у боротьбі з ІД в Афганістані
Фото: Getty Images

Росія заявляє, що допоможе Талібану в боротьбі з афганською гілкою угруповання Ісламська держава.

Про це заявив російським державним медіа спеціальний представник Москви в Афганістані Замір Кабулов.

Росія хоче допомагати Талібану в боротьбі з ІДІЛ

– Ми бачимо і цінуємо зусилля, які таліби докладають у боротьбі з афганським крилом ІДІЛ. Ми будемо надавати посильну допомогу владі (Афганістану, – Ред.) через спеціалізовані структури, – сказав Кабулов.

Минулого року Володимир Путін заявив, що Афганістан, яким керує Талібан, тепер є “союзником” Росії у боротьбі з тероризмом, а минулого місяця Москва виключила Талібан зі списку терористичних організацій, до якого він був внесений у 2003 році.

Зараз дивляться

Наразі незрозуміло, якої форми набуде будь-яка російська допомога.

Нагадаємо, у квітні Сполучені Штати оголосили про рішення вивести близько 600 своїх військових із Сирії, внаслідок чого в цій близькосхідній країні залишиться менше тисячі американських солдатів. Війська США продовжать співпрацювати із курдськими силами, щоб стримувати бойовиків Ісламської держави (ІДІЛ).

Читайте також
В Іраку ліквідували другого за важливістю лідера ІДІЛ
військові США в Іраку

Джерело: Sky News
ІДІЛ, Ісламська держава, Афганістан, Росія, Талібан
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка