PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Сімейні цінності, розвиток і здоровий спосіб життя – благодійний фонд Максима Шкіля запровадив програми розвитку дітей

Благодійний фонд українського підприємця запровадив програми для творчого та особистісного розвитку дітей.

Сімейні цінності, розвиток і здоровий спосіб життя – благодійний фонд Максима Шкіля запровадив програми розвитку дітей

Благодійний фонд Максима Шкіля запровадив власні програми для розумового розвитку дітей, популяризації читання, зацікавленості до наук, професійної орієнтації підлітків, допомоги здібним учням у їхньому подальшому розвитку, вступі до навчальних закладів і працевлаштуванні.

Кожна дитина талановита, важливо дати їй якомога більше різних знань, щоб вона розкрила себе і свій талант. Благодійний фонд Максима Шкіля запровадив програми з творчого розвитку дітей. Співи, музика, малювання, театральне мистецтво, різноманітні майстер-класи, відвідування виставок та концертів – все це стимулює творчий розвиток дитини, розвиває її особистість.

– Хто знає, можливо, сьогодні одна з пар здивованих оченят загорілася жагою до вивчення хімії чи фізики? Можливо, дивлячись на молодого і веселого професора Назара, хтось зрозумів, що наука – це цікаво, а знання – круто?

Наш фонд прагне показати дітям, що буде, якщо вони будуть навчатися, розвиватися, вести здоровий і правильний спосіб життя. Ми знаємо, що окрім подарунків, їм дуже потрібна увага, спілкування, правильний приклад для наслідування.

Попереду – безліч можливостей і нових доріг, якщо вірити в себе, прагнути найкращого, вчитися, мріяти і діяти. А ми завжди підтримаємо, тому що діти – наше майбутнє, – кажуть працівники фонду.

Читайте: Ракети і метеостанції. Чим українські діти дивують на чемпіонатах із роботехніки

Максим Шкіль – український підприємець, для якого благодійність стала нормою життя. Напрямки фонду засновані на його особистих цінностях, а саме: сім’я, здоровий спосіб життя і розвиток. Засновник намагається власним прикладом показати, що вчинки вагоміші, ніж слова, а благодійність має бути нормою для тих, кому є чим поділитися.

Фото: Благодійний фонд Максима Шкіля

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка