Фото: Міноборони
На Рівненському полігоні пройшли військові навчання з використанням 152-міліметрових самохідних артилерійських установок Акація.
Військові одного з артдивізіонів механізованої бригади відпрацювали бойові стрільби по умовним цілям.
У відомстві розповіли, що після маршу по пересіченій місцевості батарея самохідних гаубиць вийшла у певний район, щоб вразити цілі противника.
Зараз дивляться
Читайте: Армію посилять модернізовані ЗРК Куб і Тор
Після цього артилеристи із закритої вогневої позиції прикрили просування своїх піхотних підрозділів.
Вони завдали ударів з озброєння бойових машин по взводним опорним пунктам, мінометним батареям та піхоті противника.
До слова, в Одеській області провели контрольні випробування ракетних комплексів Вільха М.
Джерело: Міноборони
Пов'язані теми:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.







