Укр Рус

Що потрібно зробити до парламентських виборів – Гройсман назвав п’ять змін

Що потрібно зробити до парламентських виборів – Гройсман назвав п’ять змін

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що потрібно прийняти ряд рішень, які допоможуть змінити систему і забезпечити ефективну роботу парламенту.

– Я вважаю, що треба змінити виборчу систему. Якщо ми не змінимо виборчу систему в країні, то фактично новий парламент, який буде обраний за старою системою через 2-3 місяці буде нашим найбільшим розчаруванням, – сказав він.

Гройсман зазначив, що важливо закріпити децентралізацію в Конституції. Це допоможе зробити владу більш ефективною і динамічною.

Зараз дивляться

Читайте: Другий тур виборів президента України 2019 (ОНЛАЙН)

– Це важлива реформа. Вона передає владу людям і новий закон про вибори дасть більше влади людям, – сказав він.

Прем’єр також сказав, що важливо налагодити судову систему, прийняти ряд важливих економічних законів і провести реформу самого парламенту, яка допоможе приймати швидкі і професійні рішення.

– Для нас важливо, щоб економіка зростала швидше, якісніше і ми можемо це зробити, – резюмував він.

Нагадаємо, Гройсман заявив, що у 2019 році уряд працюватиме на збереження економічного зростання і спробує довести його до позначки в більш ніж 3%.

Джерело: Свобода слова
Володимир Гройсман, Реформа
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка