PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Як змінити оператора, але зберегти свій номер – інструкція

З 1 травня в Україні запускають послугу MNP, яка дозволить змінити оператора мобільного зв’язку, але залишити старий номер телефону.

Що таке MNP?

MNP розшифровується як Mobile number portability (Портативність мобільного номера). Це – технологія, за допомогою якої можна користуватися будь-яким оператором зв’язку без зміни номера телефону. Вона стане у нагоді тим, хто тривалий час користується одним номером і до нього прив’язані соціальні мережі, банківські системи й інші сервіси. У більш розвинених країнах MNP запровадили іще на початку 2000-х років.

Що потрібно, аби змінити оператора?

Для зміни оператора зв’язку знадобиться перевірити, чи зареєстрований номер на вас. Для цього потрібно відвідати один з фірмових магазинів зв’язку або перевірити інформацію в особистому кабінеті вашого оператора. Якщо ж номер не зареєстрований, то знадобиться заповнити відповідну анкету і надати цифровий підпис з банку, або ж документ, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійське посвідчення, тощо). Після цього у вас буде можливість подати заявку на перенесення номера і чекати відповіді від оператора.

Скільки обробляють заявку?

Після подання заявки в оператора буде три дні на те, щоб надати вам відповідь та випустити нову SIM-карту. В цей час ви зможете користуватися своїм старим номером. Послуга зміни оператора буде безкоштовною, а після оформлення нової SIM-карти знадобиться обрати тарифний план відповідного оператора.

В якому випадку можуть відмовити?

Оператори мобільного зв’язку залишають за собою право відмовити у перенесенні номеру, якщо абонент подав заяву кільком операторам, вказав невірні дані у заяві, номер не зареєстрований на відповідну особу, або ж з моменту останньої зміни оператора пройшло менше 30 днів.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка