Укр Рус

Чиновник Київзеленбуду привласнив 10 млн грн, виділених на ремонт парку

Чиновник Київзеленбуду привласнив 10 млн грн, виділених на ремонт парку
Фото: СБУ

Заступник генерального директора комунального об’єднання Київзеленбуд присвоїв 10 млн грн бюджетних грошей, які були виділені для благоустрою парку Партизанської слави в Дарницькому районі Києва.

Розслідування зафіксувало завищений обсяг і вартість виконаних робіт на суму понад 10 млн грн.

За даними співробітників спецслужби, чиновник був у змові з представниками комерційної структури, яка мала ознаки фіктивності.

Зараз дивляться

Читайте: Двох чиновників оборонного держпідприємства затримали на хабарах

Поліцейські обшукали офіси та вилучили електронні ключі та носії інформації. На них є документи, що підтверджують протиправну діяльність.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Чиновнику і представнику компанії оголосили про підозру.

До слова, президент Володимир Зеленський запропонував парламенту скасувати можливість внесення застави по тяжким корупційним статтям.

Джерело: СБУ

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка