PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Рада підтримала зміни до Земельного кодексу щодо рейдерства

Законопроект №0858 з техніко-юридичними правками підтримали 362 народних депутата.

– Під час впровадженні цього законопроекту Держреєстр і Держгеокадастр діятимуть в автоматичному режимі обміну інформацією. Законопроект зобов’язує оцифрувати всі наявні в Держгеокадастрі відомості щодо виданих раніше державних актах і зареєстрованих договорів оренди.

Також він передбачає внесення цих відомостей до кадастру в максимально стислі терміни і введення запобіжників з підробки документів нотаріального типу, – представив законопроект глава парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Микола Сольський.

Законопроект встановлює: якщо сторона договору бажає відмовитися від автоматичного продовження договору оренди землі, то вона повинна подати до Державного реєстру майнових прав заяву про це.

У разі відсутності такої заяви після закінчення дії договору, він продовжується на той самий строк і з тими ж умовами.

Читайте: В Україні створять єдину базу земельних ділянок і нерухомості – Гончарук

Орендна плата за ділянки, передані в оренду на земельних торгах, не може бути зменшена за угодою сторін протягом терміну дії договору оренди, а також за умови його поновлення.

Законопроект також передбачає встановлення розміру гарантійного внеску з лоту на рівні 5% від стартової ціни продажу земельної ділянки і 50% від стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка