PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Чому українці не прагнуть заробляти більше – дослідження

Восени 2019 року з’явилися дослідження Центру близькосхідних досліджень та Аналітичного центру Українського католицького університету під назвою Субкультура бідності в Україні.

Глибинні інтерв’ю та фокус-групові дискусії у містах Скадовськ та Чаплинка Херсонської області проводили протягом року, щоб зрозуміти чи можуть звички людей і психологія впливати на матеріальний стан.

Одним з головних висновків стало те, що українцям не вистачає фінансової грамотності. У суспільстві домінують певні матеріальні цінності, важливість демонстрації свого стану.

Читайте: Українцям дозволили вибирати банк для отримання зарплати

Крім того, українці бояться показати свій достаток, адже захист власності далеко не завжди гарантований. Також багатство не є тим, що схвалюють в Україні, тому жителі навіть не намагаються до нього прагнути.

До проблеми відносять і роботодавців, які далеко не завжди можуть чітко розставити пріоритети. Наприклад, часто на роботу шукають людей у ​​віці 18-28 років, але зі значним досвідом роботи, а 30-річним вже не віддають перевагу.

Через це створюється дуже вузький коридор для реалізації.

Також багато людей не можуть сказати, чим саме займаються в компанії, що обумовлено поганою організацією праці.

Соціологи звертають увагу і на те, що в Україні існує так зване соціальне схвалення, яке вбиває мотивацію. Воно означає, що людей не хвалять, коли вони добре виконують роботу і “накидаються” на них через найменшу помилку.

До слова, мінімальна зарплата в Україні вже перевищила відповідний показник в Росії і Білорусі.

Джерело: Український католицький університет

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка