PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

З 16 січня вся реклама повинна бути українською – Нацрада

Уся реклама на телебаченні, радіо та в друкованих виданнях з 16 січня має бути українською мовою, повідомляє Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

16 січня набувають чинності норми статті 32 закону Про забезпечення функціонування української мови як державної, ухваленого Верховною Радою 25 квітня 2019 року.

– Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами. Із зазначеної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Вимкнення аналогового телебачення в Україні перенесли на червень 2020

Телерадіоорганізації закордонного мовлення, телерадіоорганізації, що ведуть мовлення однією або кількома офіційними мовами Європейського Союзу, поряд із державною мовою можуть розміщувати рекламу офіційними мовами Європейського Союзу.

– У друкованих ЗМІ, що видаються однією з офіційних мов країн ЄС, допускається розміщення реклами тією мовою, якою видається такий друкований засіб масової інформації.

Крім того, закон встановлює покарання: накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів або попередження, якщо порушення вчинене вперше.

Раніше ми розповідали, що робити, коли супутниковий сигнал заблокують.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка