PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

STEM is FEM навчить українських школярок 3D-друку та моделюванню

На сайті STEM is FEM проходить онлайн-конкурс на участь в освітньому заході, на якому школярок познайомлять із цариною 3D-друку та моделювання.

STEM is FEM навчить українських школярок 3D-друку та моделюванню

Це буде п’ятий освітній модуль благодійного проекту, мета якого – познайомити старшокласниць із різноманітними технологічними галузями та мотивувати дівчат обрати для себе кар’єру в STEM-галузях. Попередні модулі були присвячені біотехнологіям, ІТ, екології, енергетиці, інженерії та робототехніці.

– Цього разу дівчат хочуть зацікавити 3D-технологіями. Модуль заплановано на 13-14 червня, – розповідає ініціатор проекту, керівник компанії Gamingtec Сапар Карягдиїв.

За його словами, мета цього модулю – максимально широко продемонструвати можливості та напрями, в яких використовується 3D-моделювання: наукові експерименти, автомобільні краш-тести, вимір навантаження на опорні частини будівлі, розробка інтер’єрів, підбір протезів. Не менш широковживаним є напрям 3D-друку. Штучні кістки, дизайнерський одяг і прикраси, автодеталі і навіть космічна промисловість – усюди застосовують 3D-друк.

Читайте: STEM is FEM та UNICEF познайомили школярок із українськими жінками-науковицями

– Ми познайомимо учасниць модулю зі ще однією перспективною галуззю. 3D-моделювання та друк допомагає у вирішенні різноманітних завдань – від розробки комп’ютерних ігор до наукових досліджень і медицини. Учасниці попереднього модуля створювали прототипи роботів, і в них вийшли цікаві проекти.

Цього разу вони матимуть можливість випробувати власні сили у 3D. Хтось з них, вочевидь, проявить себе у конкурсному завданні й надалі пов’яже власне життя з технічною професією, – впевнений Сапар Карягдиїв.

Для участі у освітньому модулі STEM is FEM необхідно пройти відбіркове тестування на сайті проекту. До нього допускають усіх українських старшокласниць без обмежень. Тестування триватиме до 26 травня. Крім безпосереднього знайомства із 3D-напрямом, дівчат чекають мотиваційні виступи відомих жінок та конкурс із цікавими призами.

До слова, раніше ми підготували  топ-7 безкоштовних освітніх ресурсів для дітей на час карантину.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка