Укр Рус
, редакторка стрічки

До чорного списку Мінкульту потрапили ще п’ятеро російських артистів

україна росія

Мінкульт оновив перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці, внісши до нього ще п’ятьох російських артистів.

Серед них – співак Ігор Саруханов, відомий автор хіта Твої зелені очі, Денис Клявер, екс-учасник гурту Чай вдвойом, а також Ольга Кормухіна, Ольга Засульська та Марк Тишман.

У відомстві наголосили, що 18 січня отримали листи від Служби безпеки України щодо включення цих артистів до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Зараз дивляться
Читайте також
Подвійні стандарти: Мінкульт вимагає роз’яснень ВВС щодо “російського” Криму
Олександр Ткаченко

– Процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати “включати” чи “не включати” до списків МКІП не наділено, – йдеться у повідомленні.

Нині у чорному списку Мінкульту вже 164 росіянини.

Кілька днів тому у цьому списку опинилися популярна в 90-ті російська співачка Альона Апіна, а також колишня учасниця музичного гурту Стрілки Юлія Глєбова.

Джерело: Мінкульт

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка